an advanced sellswatches manufacturer from switzerland. cheap replica hublot represents distinctive concept of minimalism. swiss noob watches. divine skillfullness is definitely the center valuation of wherewatches for sale. divine skillfullness is definitely the center valuation of datewatches.com for sale. www.prada.to hilarity exceptional method. best https://yvessaintlaurent.to potential buyers will undoubtedly take advantage of the website. waterproof ability is definitely the good thing about best swiss carolinaherrerareplica.ru.oferujemy Państwu dużą ilość luksusów wysokiej jakości pl.zegarkikup.to. Lokomotywa - żłobki i przedszkola

Nasze placówki

Przedszkola sportowe w Krakowie

Aktualności

15 lis

#LokomotywaDlaNiepodległej

Zapraszamy do podziwiania zdjęć konkursowych

8 lis

Razem świętujmy niepodległość!

Zapraszamy do przesyłania zdjęć ukazujących jak nasze Przedszkolaki świętują dzień 11 listopada!

19 wrz

Nowy profil Lokomotywy na facebooku

Tych, którzy jeszcze nie widzieli - zapraszamy do polubienia naszego ogólnego profilu Żłobków i Przedszkoli Lokomotywa na facebooku...

26 lip

Wakacje z Lokomotywą - konkurs fotograficzny

Serdecznie zachęcamy do wspólnej wakacyjnej zabawy z Lokomotywą!
Drodzy Rodzice i Drogie Dzieci - zapraszamy Was do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym!

Oferta

PROFESJONALNA OPIEKA

PROFESJONALNA OPIEKA

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

ZAJĘCIA DODATKOWE

ZAJĘCIA DODATKOWE

Dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej przygotować każde Dziecko do dalszej podróży edukacyjnej. Dzięki gamie bezpłatnych zajęć dodatkowych, wspieramy jego rozwój, budujemy poczucie własnej wartości oraz uczmy poprzez zabawę.

ZDROWA KUCHNIA

ZDROWA KUCHNIA

Odpowiednia zbilansowana dieta jest gwarancją zdrowia dziecka oraz zapewnia mu prawidłowy rozwój. Kluczem do sukcesu jest połączenie wartości odżywczych posiłków z ich walorami smakowymi.

RODZINNA ATMOSFERA

RODZINNA ATMOSFERA

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla Dziecka jest poczucie bezpieczeństwa oraz jak wyjątkowym wydarzeniem w jego życiu są pierwsze kroki w żłobku lub przedszkolu. Dlatego dbamy o to, by w naszej Placówce panowała ciepła, rodzinna atmosfera

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ

Każde Dziecko jest traktowane indywidualne, z uwzględnieniem jego własnego tempa rozwoju. Dokładamy wszelkich starań, by otrzymywało tyle uwagi ile potrzebuje, biorąc pod uwagę jego niepowtarzalną osobowość.

DOŚWIADCZENIE

DOŚWIADCZENIE

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu żłobków i przedszkoli możemy zagwarantować opiekę oraz edukację na najwyższym poziomie.

Nasze żłobki i przedszkola

Żłobki i Przedszkola „Lokomotywa” powstały w 2013 roku, i dzięki dofinansowaniu z funduszy europejskich mogły stać się niezwykłym, kolorowym miejscem nauki i zabawy dla najmłodszych, a rodzicom zagwarantować bezpieczeństwo, wszechstronny rozwój oraz opiekę na najwyższym poziomie dla ich Pociech.

Więcej

Lokomotywa w liczbach

Od początku działalności miamy na celu towarzyszenie dzieciom w poznawaniu świata, oraz umożliwienie im odkrywania i rozwijania zainteresowań, w atmosferze radości, akceptacji oraz bezpieczeństwa.

0

lat
na rynku

0

żłobków
i przedszkoli

0

uśmiechniętych
dzieciaków

0

nauczycieli
i opiekunów