Aktualności

28lis

Dziś to się działo!

Zostaliśmy zaproszeni przez Zespół Szkół Zawodowych Huty im. T. Sendzimira w Krakowie na wyjątkowe zajęcia. Uczniowie przygotowali dla nas pokaz musztry, do której również nas zaprosili, wspólnie przygotowaliśmy patriotyczną pracę plastyczną. Wzięliśmy udział w lekcji wychowania fizycznego, a na koniec odbyły się wspólne tańce.
Bardzo dziękujemy Nauczycielom i Uczniom za zaproszenie i świetną zabawę.

23lis

Dzień kredki!!!

Kredkami można rysować, można je liczyć i układać. Wszystko zależy od wyobraźni. Zajrzyjcie na naszego Facebooka

12sie

Gry podwórkowe

W te wakacje niezależnie od pogody poznajemy nowe gry podwórkowe

Oferta

PROFESJONALNA OPIEKA

PROFESJONALNA OPIEKA

Nasza kadra dba o wszechstronny rozwój dzieci, zapewnia bezpieczeństwo, troskliwą opiekę i stara się, aby na ich twarzach jak najczęściej gościł uśmiech.

ZAJĘCIA DODATKOWE

ZAJĘCIA DODATKOWE

Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie Dziecka do dalszej podróży edukacyjnej. Dzięki szerokiej gamie zajęć dodatkowych, wspieramy jego rozwój, budujemy poczucie własnej wartości oraz uczymy poprzez zabawę.

BAJKOWE PRZESTRZENIE

BAJKOWE PRZESTRZENIE

Kolorowe sale w naszej placówce, wyposażone w bezpieczne zabawki i pomoce dydaktyczne oraz ergonomiczne meble i kąciki zabaw.

ZDROWA KUCHNIA

ZDROWA KUCHNIA

Odpowiednio zbilansowana dieta jest gwarancją zdrowia dziecka oraz zapewnia mu prawidłowy rozwój. Kluczem do sukcesu jest połączenie wartości odżywczych posiłków z ich walorami smakowymi.

PROFIL SPORTOWY

PROFIL SPORTOWY

Każde Dziecko jest traktowane indywidualne, z uwzględnieniem jego własnego tempa rozwoju. Dokładamy wszelkich starań, by otrzymywało tyle uwagi ile potrzebuje, biorąc pod uwagę jego niepowtarzalną osobowość.

RODZINNA ATMOSFERA

RODZINNA ATMOSFERA

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla Dziecka jest poczucie bezpieczeństwa oraz jak wyjątkowym wydarzeniem w jego życiu są pierwsze kroki w przedszkolu. Dlatego ciepła, rodzinna atmosfera to nasz cel numer 1.