Kadra

~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

 

 

Jadwiga

dyrektor

Jest absolwentką studiów magisterskich: Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo na Akademii Pedagogicznej w Krakowie i studiów podyplomowych: Zarządzanie oświatą - Menager i lider oświaty w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim; Informatyki i Zarządzania na Akademii Górniczo - Hutniczej oraz Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Nauczyciel mianowany z 20 letnim stażem pracy w szkole. Prywatnie mama trójki dzieci: Szymona - studenta Zarządzania, Huberta i Łucji. Dzieci to skarb najcenniejszy z cennych, dlatego musimy je chronić, wspierać, słuchać, poświęcać czas i przede wszystkim KOCHAĆ, KOCHAĆ i KOCHAĆ.  W życiu kieruje się mottem:

Bądź takim człowiekiem, jakiego sam chciałbyś spotkać na swej drodze.

 

Sylwia

wychowawca: grupa 3-latków

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym o specjalizacji: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studia licencjackie na kierunku pedagogika społeczno-opiekuńcza. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w żłobkach oraz odbywając liczne praktyki w ośrodkach wychowawczych, przedszkolach i szkołach. Od zawsze wiedziała, że chce pracować z dziećmi, ponieważ lubi gdy się dużo dzieje. Dzieci codziennie zaskakują ją swoją mądrością i otwartością umysłu. Gdy widzi, że jej podopieczni zdobywają nową wiedzę odczuwa ogromną satysfakcję.

W wolnym czasie gra w tenisa stołowego i jeździ na rolkach. Uwielbia tańczyć i spędzać czas z bliskimi, a rodzina jest dla niej największą wartością.

 

Ewelina

wychowawca: grupa 5/6-latków

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Pedagogika w specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Studia podyplomowe z Zarzadzania Oświatą oraz Integracja sensoryczna na Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegach. Studia podyplomowe z Oligofrenopedagogiki - Edukacja i rewalidacja osób z niepełnosprawnością intelektualną nw WSBiP w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Osoba bardzo empatyczna, zaraża sowim optymizmem i uśmiechem.

 

 

Kasia 

wychowawca: grupa 4/5-latków

 

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Pedagogicznym na kierunku pedagogika społeczno - opiekuńcza oraz studiów podyplomowych - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Szkole Wyższej im. B. Jańskiego w Krakowie.  Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać już w trakcie studiów podczas odbywania praktyk studenckich m.in. w szkole, przedszkolu, domu dziecka, a także jako wolontariusz w Ośrodku Opiekuńczo – Wychowawczym, ale przede wszystkim w czasie wieloletniej pracy jako opiekun dziecięcy w żłobku Lokomotywa.

 

 

ANIA

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia magisterskie na kierunku Filologia Angielska. Studia licencjackie na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Filologia angielska z językiem niemieckim. Studia licencjackie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunku Filologia Polska. Studia Podyplomowe w Krakowskim Instytucie Rozwoju Edukacji na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Jestem osobą komunikatywną, empatyczną. Posiadam również zdolności muzyczne.

 

 

 

 

 

 

 

Pozostała kadra:

Justyna - psycholog

Angelika - logopeda

Karolina - pomoc nauczyciela

Klaudia - pomoc nauczyciela

Michalina - pomoc w kuchni