Kadra

 

~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

 

AGNIESZKA -Jestem absolwentką AWF we Wrocławiu, Zarządzania w Oświacie i Dyplomowaną Opiekunką Dziecięcą. Posiadam Certyfikat Tutora oraz jestem twórcą Autorskiego Programu Promującego Zdrowie zatwierdzonego przez Wydział Zdrowia UM we Wrocławiu. Jestem również nauczycielem Dyplomowanym od 9 lat. Interesuję się naukami przyrodniczymi a moje pasje to żeglarstwo, wędrówki górskie i podróże. Prywatnie jestem mamą dwóch synów. Moje wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i miłość do Nich spowodowało, że mogłam brać udział w współtworzeniu tak wspaniałych miejsc jakimi są placówki Lokomotywa.

HALINKA - Jestem absolwentką Liceum Medycznego oraz Studium Pedagogiki Społeczno-Opiekuńczej. Mam długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Najpierw praca w charakterze pielęgniarki dziecięcej, obecnie jako opiekunka w żłobku, daje mi dużo satysfakcji a jednocześnie energii. Jest dla mnie pracą, ale też radosną pasją. Jestem świadomoa, że dobra i bezpieczna opieka, dużo uśmiechu, cierpliwość i miłość do dzieci stanowią podłoże ich dalszego rozwoju. Potrafię prowadzić ciekawe zajęcia tematyczne, zachęcić do radosnej twórczości plastycznej oraz zapewnić prawidłowy rozwój przez zabawy ruchowe i muzyczne, tym bardziej,że sama jestem bardzo aktywna sportowo i propaguję zdrowy tryb życia.

KAROLINA-Jestem  Dyplomowaną Opiekunką Dziecięcą, mamą dwójki chłopców. Od zawsze uwielbiałam opiekować się dziećmi, dlatego decyzja o pracy z nimi była jedynym słusznym wyborem. Dzięki pracy mogę połączyć przyjemne z pożytecznym. Czas wolny spędzam aktywnie ze swoją rodziną, między innymi na spacerach oraz wycieczkach pieszych lub rowerowych. W życiu najbardziej cenię takie wartości jak rodzina, miłość, szczęście i przyjaźń.

KAMILA -Jestem absolwentką Studium Fizjoterapii. Pracuję z dziećmi jako nauczyciel i opiekun starszy już 10 lat. Moje zainteresowania głównie związane są z pracą i skupiają się na psychologii i terapii, np. arteterapii. Po za tym moimi pasjami w życiu jest sport: jazda rowerem (górska, dh), elementy sztuki walki połączone z treningami personalnymi oraz podróże, które wspaniale rozwijają i uczą cały czas czegoś nowego o nas samych.